Ve Vinařství HANZEL vás rozhodně nečekají strohé, studené a neosobní prostory typické pro  nudné školicí místnosti. U nás naopak naleznete přátelskou a pohodovou atmosféru, ve které se prostě budete cítit dobře. 
Pro taková firemní setkání nabízíme velký společenský sál, který pojme až 100 lidí, k dispozici vám může být také školicí technika. Rádi vám připravíme občerstvení ve formě coffee breaku. Nabídnout Vám můžeme ale i obědové nebo speciální menu z naší kuchyně.

Pro setkání méně formálního ražení se perfektně hodí vinný sklep přímo v prostorách Vinařství HANZEL, s kapacitou 26 míst, který odlehčí Vašim pracovním i nepracovním starostem které se v našem dobrém víně rázem rozplynou.

Pokud si po náročném školení budete chtít odpočinout, můžete vyzkoušet další část naší gastronomie a nechat se unášet chutí vína z produkce Vinařství Hanzel společně se speciálně nasnoubeným večerním menu. 

Na milovníky vína čeká degustace v prostorách našeho vinného sklepa. Budete mít možnost ochutnat několik vzorků vín Vinařství HANZEL a zároveň poznat místa, kde samotné víno vzniká za doprovodu našeho sklepmistra.

ŠKOLICÍ TECHNIKA K DISPOZICIŠKOLICÍ TECHNIKA K DISPOZICISPOLEČENSKÝ SÁL 100 MÍSTSPOLEČENSKÝ SÁL 100 MÍSTVINNÝ SKLEP 26 MÍSTVINNÝ SKLEP 26 MÍSTRESTAURACE 40 MÍSTRESTAURACE 40 MÍSTMOŽNOST ŘÍZENÉ DEGUSTACEMOŽNOST ŘÍZENÉ DEGUSTACE
Abyste si mohli užít firemní akci do poslední kapky, nabízíme Vám i komfortní ubytování se snídaní v 11 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Ráno tak můžete náš hotel opustit s čistou hlavou a vydat se na cestu beze strachu ze silniční kontroly.