Pokud toužíte po strávení příjemných, klidných a ničím nerušených chvil, je pro vás Hotel HANZEL v Miroslavi tím pravým místem. Svým hostům můžeme nabídnout komfortní ubytování přímo ve vinařství v 11 dvoulůžkových pokojích. V 9 pokojích lze využít přistýlky a ve zbývajících 2 dokonce dvojpřistýlky. Celkem tedy ubytujeme až 35 hostů.

V útulných pokojích bylo použito trámové dřevo přímo z původního vinařství, které dotváří jedinečnost celého prostředí. A protože nám opravdu záleží na vašem pohodlí, postele jsme vybavili antibakteriálními matracemi, které obsahují částečky stříbra pro vysoký komfort vašeho spánku. Moderní koupelna na každém pokoji a připojení na WiFi je v našem hotelu samozřejmostí.

Ubytování v hotelu Vinařství HANZEL si můžete zpestřit degustací vín v našem vinném sklepě, ochutnat něco z naší vynikající místní gastronomie a poznávat krásy jižní Moravy, na které je vždy co obdivovat. Například ze sedla kola při cestách na jedné z několika cyklostezek, které procházejí Miroslaví. U nás v Hotelu HANZEL jsou cyklisté vždy vítání,  proto jsme součástí stejnojmenné certifikace služeb pro cyklisty. 

11 POKOJŮ11 POKOJŮ25 MINUT OD BRNA25 MINUT OD BRNAAŽ 35 LŮŽEKAŽ 35 LŮŽEKUBYTOVÁNÍ PŘÍMO VE VINAŘSTVÍUBYTOVÁNÍ PŘÍMO VE VINAŘSTVÍVINAŘSKÉ ZÁŽITKY PRO HOSTYVINAŘSKÉ ZÁŽITKY PRO HOSTY

V případě jakéhokoli dotazu jsme Vám k dispozici na telefonním čísle +420 725 474 444 Rezervace přijímáme pouze písemně na e-mailu: recepce@vinarstvihanzel.cz

Pobytové balíčky

Pobyt v našem hotelu si ale můžete nechat ušít přímo na míru, naše pobytové balíčky jsou jen jednou z moha možností, jak strávit příjemný a ničím nerušený pobyt v našem hotelu. Jsou také perfektním a originálním tipem na dárek pro Vaše blízké nebo přímo pro Vaši drahou polovičku, se kterou se chystáte strávit krásné chvíle. 
 

Zarezervujte si pokoj
 

Praktické informace

Provoz recepce: 8.00 - 21.00
Check in: 12.00 - 21.00
Check out: 8.00 - 12.00

Rezervace na ubytování přijímáme v období 27.5.- 31.10.2021.
Příjezdy mimo provozní dobu recepce hlaste prosím předem.
 

V případě jakéhokoli dotazu jsme Vám k dispozici na tel.: +420 725 474 444
Rezervace přijímáme pouze písemně na e-mailu: recepce@vinarstvihanzel.cz