Skutečně nám záleží na tom, abyste se u nás cítili příjemně a vždy se k nám rádi vraceli s vaší rodinou i přáteli. Našim cílem je představit vám jižní Moravu protkanou jedinečným místním vínem i jídlem. Rádi vám k vybraným jídlům doporučíme vhodné víno od Vinařství HANZEL a s úsměvem vše připravíme a naservírujeme. Celková kapacita naší restaurace je 40 míst.

K  restauraci náleží i vinotéka, ve které si můžete vybrat vína z produkce Vinařství Hanzel a Vinařství LAHOFER. 

Máme pro vás připravený jak stálý jídelní lístek, tak i speciální či sezonní menu. Každý všední den mají naši hosté možnost vychutnat si i obědové menu, dle aktuální denní nabídky, za zvýhodněnou cenu.

V restauraci Vinařství HANZEL nevaříme pouze jídlo, ale servírujeme zážitky, které umíme dokonale snoubit s víny naší vlastní produkce. 

SNOUBENÍ JÍDLA A VÍNASNOUBENÍ JÍDLA A VÍNAOBĚDOVÉ MENUOBĚDOVÉ MENUCATERINGCATERINGRESTAURACE 40 MÍSTRESTAURACE 40 MÍSTVINNÝ SKLEP 26 MÍSTVINNÝ SKLEP 26 MÍST
Naši gastronomii si můžete užít ještě intenzivněji ve spojení se všemi službami z našeho hotelu. Využijte našeho pobytového balíčku Gourmet a ochutnejte to nejlepší, co se ve Vinařství HANZEL urodilo.

Darujte gurmánský zážitek

Pokud chcete potěšit své blízké, můžete jim darovat dárkový poukaz na konzumaci v naší restauraci. Stačí nás kontaktovat na adrese recepce@vinarstvihanzel.cz nebo na telefonním čísle 725 749 408.

Catering

Chystáte zahradní oslavu narozenin, svatbu na neobvyklém místě, firemní večírek přímo ve vaší firmě nebo chcete pohostit své obchodní partnery v pohodlí vašeho domova? Rádi Vám navrhneme vhodné menu na klíč, které připravíme a dovezeme na místo podle vašeho přání. Nemusíte se starat o dostatek porcí ani čisté nádobí, vše zařídíme za vás.