80005125-7A8D-40E0-BC2F-28BC0B0B5979.jpeg

Pod vlajkou našeho vinařství se nově v nabídce objevují dvě vína ideální do období nadcházejícího podzimu a babího léta, která vám jen tak nedají zapomenout na teplé letní dny a zážitky a zároveň vás během chladnějších podzimních okamžiků povzbudí a potěší.

Jsou jimi suchý Rotgipfler ročníku 2022 (šarže 8322), ve výběru z hroznů, víno osobitého charakteru se třpytivou barvou žlutého zlata. Vůni rozinek obohacují pepřnato-kořenité tóny a sympatická mineralita. Mohutná a extraktivní chuť je příjemně medová, s nádechem lékořice v jejím závěru.

Polosuché Zweigeltrebe Rosé 2021 (šarže 8421) vyvedené v pozdním sběru se pyšní jiskrnou lososovitou barvou, vůní čerstvých malin a lesních jahod. Malinové tóny panují i intenzivní ovocné a dlouhotrvající chuti.

I Vinařství LAHOFER pro vás připravilo neméně hřejivé a hladivé novinky v podobě dvou oblíbených červených vín. Do prodeje přichází dlouho očekávaná nová šarže populární odrůdy Dornfelder, ročník 2022 a neochvějná stálice mezi našimi červenými Rulandské modré ročníku 2021.

Suchý Dornfelder 2022 (šarže 9222) se představuje v kvalitě pozdního sběru. Jedná se o víno intenzivní inkoustové barvy s vůní čerstvých povidel a charismatickou chutí, ve které se snoubí sametová tříslovina a vyzrále ovocné stopy, charakterizované švestkovým a borůvkovým tónem.

Suché Rulandské modré 2021 (šarže 9821), opět ve výběru z hroznů, už na první pohled upoutá vysokou viskozitou a mahagonovou barvou. Vůni dominují tóny sladké papriky doplněné o pražené kakaové boby, v chuti připomíná drobné lesní ovoce.

Uvedená vína doplňuje i nová šarže věhlasného hroznového moštu, 100% čisté hroznové šťávy bez přidaných cukrů, aromat a barviv.

Objednávat je můžete přes email objednavky@lahofer.cz nebo na e-shopu vinotrh.cz.