Přípravu rodinné oslavy můžete tentokrát nechat v naší režii a ušetříte si plno starostí i času.  Ať už chcete oslavit životní jubileum, výročí nebo jinou významnou událost, rádi proměníme váš významný den v nezapomenutelný zážitek. Našim cílem je vytvořit tu nejpohodovější atmosféru, protkanou skvělým jídlem i vínem z produkce Vinařství Hanzel. 

Pro takové příležitosti máme připraven velký společenský sál, který se hodí pro akce většího ražení – jeho kapacita je 90 lidí. Můžeme pro vás připravit pestrý raut i slavnostní menu snoubené s víny, které potěší vaše chuťové buňky i smysly a za zvuku cimbálové hudby vás naladí na tu správnou náladu.

Pokud máte raději komornější oslavy o méně lidech, dokážeme zcela jistě splnit i tyto požadavky. Náš vinný sklep, který je schopen pojmout zhruba 26 lidí, je ideální pro menší rodinné oslavy nebo akce a stává se perfektním prostředím, které je jako ušité pro všechny, kteří rádi ochutnávají víno přímo na místě jeho vzniku.

SPOLEČENSKÝ SÁL 90 MÍSTSPOLEČENSKÝ SÁL 90 MÍSTRESTAURACE 40 MÍSTRESTAURACE 40 MÍSTVINNÝ SKLEP 26 MÍSTVINNÝ SKLEP 26 MÍST
K přespání vám můžeme nabídnout nocleh v našich 11 dvoulůžkových pokojích, které jsou reprezentativně a komfortně vybaveny. V našem hotelu ubytujeme s využitím všech přistýlek až 35 hostů.